Latvija
+371 634 24 380

Negabarīta
pārvadājumi

Auto
pārvadājumi

Multimodālie
pārvadājumi

Ostas
pakalpojumi

Mūsu kompānija veic kravas starptautiskās piegādes ar autotransportu no Eiropas uz Krieviju un NVS valstīm.

Starptautiskās piegādes ar autotransportu – visekonomiskākais un attaisnotākais kravas transportēšanas veids.

Protams, starptautiskā kravas transportēšana ir ne tik ātra, kā izmantojot aviotransportu, taču tai ir savas priekšrocības:

Tieši dēļ augstākminētā, starptautiskā kravas transportēšana ar autotransportu paliek aizvien polurārāka.

Starptautiskās autotransporta piegādes ir LATSPED pamatdarbības veids. Mēs garantējam ne tikai operatīvu starptautisku kravas transportēšanu, precīzu piegādes laika izpildi, bet arī kravas neskartību.

Pieredze, kas iegūta vairāk nekā 20 gadu laikā, ļauj mūsu klientiem optimizēt piegādes termiņus, kā arī izdevumus uz kravas transportēšanu. Un visu šo laiku mēs nepārtraukti attīstāmies, lai klienti vērstos pie mums atkal un atkal.

LATSPED piedāvā saviem klientiem maksimāli pilnu starptautiskās autotransporta transportēšanas pakalpojumu kompleksu, ņemot vērā Jūsu individuālās vēlmes. Neskatoties uz to, ka starptautiskā transportēšana ar autotransportu ir visiem pieejamais piegādes veids, mēs esam gatavi veikt piegādi no jebkuras Eiropas malas līdz vistālākajām Krievijas un Azijas valstu malām. Mēs lieliski saprotam, cik svarīga ir pareiza starptautiskās transportēšanas organizācija, jo no tā ir atkarīga ne tikai klientu laika un peļņas ekonomija, bet arī mūsu reputācija. Mēs piedāvājam ne tikai transportēšanu, bet arī starptautisku kravas ekspidīciju – svarīgs posms transportēšanā no valsts uz valsti, kas ļāuj maksimāli saīsināt piegādes laiku.

Dotais jēdziens ietver sevī:

LATSPED piedāvā dažādas kravas transportēšanas pakalpojumus, kā arī, atkarībā no kravas īpatnības, veic starptautisku transportēšanu ar autotransportu, izmantojot sekojošus transporta veidus:

Veicot starptautiskus kravas pārvadājumus ar autotransportu, mūsu kompānijai ir daudz priekšrocību:

Transporta loģistikas kompānija LATSPED ir gatava sniegt Jums visu pakalpojumu klāstu, kas saistīts ar starptautiskiem kravas pārvadājumiem ar autotransportu, saskaņā ar Jūsu prasībām.