Latvija
+371 634 24 380

Negabarīta
pārvadājumi

Auto
pārvadājumi

Multimodālie
pārvadājumi

Ostas
pakalpojumi

Mēs veicam komplektu, bīstamu un citu kravu pārvadājumus ar autotransportu

Pastāv daudz kravu veidu, katrs transportēšanai prasa īpašu transportu.

Komplektās kravas

Komplektās kravas ir paredzētas vienam saņēmējam un aizņem visu transportlīdzekļa platību, var arī vairāku. Tās var atrasties vairākās noliktavās, atrodoties lielos attālumos viena no otras.

Veicot komplektās kravas piegādi LATSPED ņem vērā visas kravas īpatnības, lai izvēlētos nepieciešamo ritošo sastāvu:

Bīstamo kravu transportēšanas pakalpojumi ar autotransportu

Kompānija LATSPED sniedz arī bīstamo kravu transportēšanas pakalpojumus ar autotransportu. Bīstamās kravas transportēšanas izmaksas mums ir daudz zemākas nekā pie konkurentiem.

Bīstamās un īpaši bīstamās kravas tiek dalītas vairākās klasēs:

Kompānijai LATSPED ir atļauja transportēt bīstamās kravas ar autotransportu, tāpēc Jūs varat pasūtīt pie mums kravas transportēšanu, kas tiek raksturota ar augstu bīstamības līmeni.

Bīstamo kravu transportēšanai ar autotransportu ir sekojoši posmi:

Ir vērts atzīmēt, ka bīstamās kravas transportēšanai ar autotransportu caur vairākām valstīm, autovadītājam ir jābūt pārvadātāja noformētiem dokumentiem:

Kompānija LATSPED veic bīstamās kravas transportēšanas pilnīgu kontroli no izbraukšanas punkta līdz galapunktam. Nepieciešamības gadījumā, bīstamās kravas tiek pārvadātas cisternās, ja kravai ir šķidra vai gāzveidīga konsistence. Ja Jums ir nepieciešama bīstamās kravas transportēšana – sazinieties ar mums tūlīt pat un mēs sagatavosim priekš Jums individuālu piedāvājumu.

Ātrbojīgas kravas transportēšana ar autotransportu

Kompānija LATSPED veic arī ātrbojīgas kravas transportēšanu, kas pārsvarā ir pārtika un augi.

Tās tiek dalītas šādās grupās:

Saskaojot ar pasūtītāju, šādas kravas transportēšanas ar autotransportu tiek veikta iepriekš atrunātā temperatūras režīmā vai arī saskaņā ar šāda tipa kravas transportēšanas izpildes noteikumiem. Piegādei ir saīsināti termiņi, tāpēc mūsu speciālisti vienmēr cenšās aprēķināt optimālo maršrutu iekšējiem, tā arī starptautiskiem pārvadājumiem.

Projekta kravas transportēšana

Mēs veicam arī projekta transportēšanu, kas ietver sevī plašu pakalpojumu klāstu, iesaistot pieredzējušus speciālistu. Projekta kravu transportēšana prasa no visiem dalībniekiem rūpīgu un saliedētu darbu, kuru mēs esam pilnveidojuši līdz ideālam pieredzes ilgu gadu garumā. Mūsu speciālisti izanalizēs visas Jūsu prasības, izstrādās opimālo maršrutu iesaistot nepieciešamo transportlīdzekli, lai maksimāli ātri nogādāt kravu līdz galapunktam, par ko Jūs saņemsiet pilnu atskaiti.

Kā arī, ņemot vērā kravas specifisko raksturojumu, transporta kompānija LATSPED sniedz sekojošus pakalpojumus:

LATSPED veic kravas pegādi “no durvīm līdz durvīm” saskaņā ar klienta prasībām. Rūpējoties par klienta ekonomisko ieguvumu, LATSPED var piedāvāt transportēšanu ar pārkraušanu ES noliktavā, kas būtiski samazinās transportēšanas izmaksas.