Latvija
+371 634 24 380

Negabarīta
pārvadājumi

Auto
pārvadājumi

Multimodālie
pārvadājumi

Ostas
pakalpojumi

Mēs veicam starptautisku kravas konteineru transportēšanu

Agrāk bija ļoti problemātiski iekraut un pārvadāt sīku preču lielos apjomos, piemēram, drēbes un apavus. Daudz laika tika tērēts iekraušanai, vienkāršs transports. Pastāvēja arī citi negatīvie aspekti, kas apgrūtināja transportēšanu. Taču visas šīs nepilnības beidzās, kad parādījās kravas konteineru transportēšana. Tagad visas sīkas mantas var iekraut vienā konteinerī un tieši ar viņu veikt iekraušanas-izkraušanas darbus.

Tadējādi, konteineru transportēšanai ir sekojošas priekšrocības:

Tāpat, kravas piegāde ar konteineriem paredz iespēju sekot maršrutam un klienta operatīvu informēšanu.

Kompānija LATSPED sniedz saviem klientiem starptautiskus konteineru transportēšanas pakalpojumus, kas ietver sevī divus posmus:

Izvēloties konteineru transportēšanu ar autotransportu, klients var izmantot to kā starpniecības posmu piegādājot kravu no noliktavas uz ostu, vai arī otrādi, kā patstāvīgu transportēšanas variantu, piemēram, lai veiktu konteineru transportēšanu Krievijas teritorijā. Konteinera iekraušana ar kravu tajā tiek veikta uz speciālām automašīnām (konteineru vedējiem) ar iekrāvēja palīdzību.

Šāda konteineru piegāde ļauj:

Ja tiek plānots piegādāt lielas kravas partijas vai veikt transportēšanu starp valstīm vai pat kontinentiem – labākais variants irvjūras konteineru kravas transportēšana, jo kugiem piemīt liela kravas celtspēja un ietilpība. Ostām piemīt liela caurlaides spēja, pateicoties kam konteineru transportēšana var tikt veikta jebkuros daudzumos. Tas ir visekonomiskākais variants. Bez tā, jūras konteineru transportēšana tiek izmantota arī tajā gadījumā, ja nogādāt kravu tikai ar autotransportu nav iespējams.

Starptautiskās konteineru transportēšanas pakalpojumu klāsts ietver sevī:

Kompānija LATSPED sniedz saviem klientiem konteineru transportēšanu ar autotransportu no sekojošām ostām:

ar to turpmāko piegādi uz NVS valstīm (Baltkrievija, Krievija, Kazahstāna, Uzbekistāna) un Ukrainu.

Starptautiskā konteineru kravas transportēšana paliek kā visdrošākais un nedārgs kravas piegādes veids

Transportēšanai tiek izmantoti standarta izmēru konteineri. Kompānija LATSPED veic 20 un 40 pēdu konteineru transportēšanu – atkarībā no kravas apjomiem. Standartizēti konteineru parametri ļauj savienot tos ar jebkuriem transporta veidiem un veikt ne tikai sauszemes, bet arī jūras konteineru kravas transportēšanu. Transporta kompānijas, kas veic konteineru transportēšanu un ilgstoši sadarbojas ar LATSPED, ir pierādījuši savuuzticamību un spēju piegādāt kravu jebkurā vietā atrunātajos termiņos.

Uzziniet konteineru transportēšanas izmaksas tūlīt pat

Lai pasūtītu konteineru transportēšanu un aprēķinātu konteinera piegādes izmaksas, nepieciešams vērsties pie kompānijas LATSPED speciālistiem, kuri, balstoties uz pasūtītāja iesniegtajiem datiem, veiks precīzu aprēķinu ne tikai izmaksām, bet arī laikam, kas tiks patērēts transportēšanas izpildei.

LATSPED uzņemas visus jautājumus, kas saistīti ar konteineru piegādi, lai Jūs varētu koncentrēties uz saviem darbiem, nevis meklētu loģistikas uzdevumu risinājumus. Ņemot vērā to, ka konteineri pienāk ostā no Latīņu-Āzijas reģioniem, LATSPED gatava sniegt Jums ostas pakalpojumus, kas saistīti ar Jūsu kravas piegādi.

Piedāvājam Jums bezmaksas aprēķināt konteinera piegādes izmaksas – sazinieties ar mums!