Latvija
+371 634 24 380

Negabarīta
pārvadājumi

Auto
pārvadājumi

Multimodālie
pārvadājumi

Ostas
pakalpojumi

Mēs veicam salikto kravu transportēšanu no Eiropas uz Krieviju un NVS

Pēdējā laikā lielu popularitāti gūst salikto kravu transportēšana. Iepriekš, nelielu preču partiju piegāde no Eiropas valstīm uz Krieviju un otrādi, priekš uzņēmējiem bija īsta problēma, jo nelielai partijai ir grūti sameklēt piemērotu transportu un nācās izmantot pasta pakalpojumus vai pilnībā apmaksāt transportēšanu ar autotransportu. Pirmā varianta mīnuss bija preces saņemšanas ilgs gaidīšanas periods, bet otrā – paaugstināti un ekonomiski neizdevīgi izdevumi.

Taču tagad ir optimālais variants – salikto kravu transportēšana, kur nosūtītājam nav nepieciešams apmaksāt papildus vietu, bet maksāt tikai par savas kravas piegādi.

LATSPED veic salikto kravu transportēšanu no jebkuras pasaules malas līdz saņemēja noliktavai (door-to-door).

Salikto kravu piegāde ar autotransportu ir praktiskākais un ekonomiskākais veids

Kā tiek veikti salikto kravu pārvadājumi? Priekš tā, vienā mašīnā tiek saliktas vairākas kravas no dažādiem pasūtītājiem, līdz ar to, salikto kravu transportēšanas izmaksas tiek rēķinātas katram klientam proporcionāli pārvadājamās kravas apjomam. Pasūtītājs saņem visas parasto kravas pārvadājumu priekšrocības – piegādes efektivitāti, apdrošināšanu, drošību.

Pēc tam, kad kravas no dažādiem pasūtītājiem tiks saliktas noliktavā nepieciešamājā transportēšanai daudzumā, tiek veikta salikto kravu piegāde uz centrālo noliktavu, pēc tam – uz pasūtītāju noliktavām. Salikto kravu transportēšana ar autotransportu uz pasū™ītāja noliktavu (t.i. līdz durvīm”) bieži vien, ir ne tikai ērts, bet arī nepieciešamais risinājums, kas atbrīvo no daudzām rūpēm.

Mūsu salikto kravu piedāvājamā transportēšana pa Krievijas teritoriju – darbojošs mehānisms, kas veido lietišķu sadarbību starp vidējā un mazā biznesa pārstāvjiem. Īpaši svarīga ir salikto kravu piegāde uz Maskavu ne tikai no dažādiem Krievijas reģioniem, bet arī no citām valstīm.

Kompānija LATSPED veic arī salikto kravu piegādi no Eiropas , tai skaitā no tādām valstīm, kā Vācija, Itālija un Polija.

Mēs esam gatavi piedāvāt vairākus saliktās kravas transportēšanas variantus ar autotransportu

1. saliktās kravas tiešā transportēšana

2.saliktās kravas transportēšana izmantojot konsolidācijas noliktavu

Pasūtīt salikto kravu transportēšanu Krievijas teritorijā ir tik pat viegli kā no citām valstīm – nepieciešams tikai vērsties pie kompānijas LATSPED speciālistiem un norādīt informāciju par kravas apjomiem un masu, vēlamo piegādes termiņu un adresātu. Mūsu speciālisti aprēķinās optimālo maršruta variantu, kā arī saliktās kravas transportēšanas izmaksas. Pēc tam, kad visas detaļas tiks atrunātas, loģistikas menedžeris sāks meklēt piemērotu autotransportu. Ir vērts atzīmēt, ka saliktās kravas transportēšanas izmaksas ir atkarīgas no piegādes termiņiem un no tā, cik ir piekrauta automašīna. Tāpēc, jo laicīgāk ir iesniegts pieteikums, jo lētāk būs transportēšanas izdevumi.

LATSPED gatavi Jums sniegt papildus pakalpojumus

LATSPED piegādās Jūsu kravu neatkarīgi no izmēriem un Jums ērtajos termiņos. Mēs esam priecīgi piedāvāt Jums lielisku saliktās kravas piegādes cenu!