Latvija
+371 634 24 380

Negabarīta
pārvadājumi

Auto
pārvadājumi

Multimodālie
pārvadājumi

Ostas
pakalpojumi

Mēs veicam starptautiskus pārvadājumus ar refrižeratoriem

Viens no pieprasītākajiem starptautiskās transportēšanas veidiem ir transportēšana ar refrižeratoriem. Refrižerators – specializēts transportlīdzeklis, kuram ir saldēšanas iekārta, kas ļauj tam pārvadāt ātrbojīgus produktus lielos attālumos. Transportēšana ar refrižeratoriem tiek izmantota pārtikas produktu, zāļu un citas produkcijas pārvadāšanai, kurai nepieciešams noteikts temperatūras režīms. Kravas transportēšana ar refrižeratoru var tikt veikta iesaistot mazās tonnāžas, vidējās tonnāžas un lielās tonnāžas transportu.

Nepieciešams refrižerators transportēšanai?

Atkarībā no kravas īpatnībām un nepieciešamā temperatūras režīma LATSPED piešķir nepieciešamo ritošo sastāvu:

  1. izotermiskās puspiekabes
  2. vienstāvu un divstāvu refrižeratori
  3. divkameru refrižeratori ar funkciju uzturēt nepieciešamo temperatūras režīmu.

Ir vērts atzīmēt, ka piegāde ar refrižeratoriem – optimālais variants ātrbojīgai produkcijai, kurai ir īsi realizācijas termiņi. Bez speciālā transporta iesaistīšanas ar saldēšanas iekārtām minētās kravas transportēšana ja nav neiespējama, tad ļoti apgrūtinoša. Gadījumā, ja tika izvēlēta transportēšana ar refrižeratoriem, ātrbojīgo produktu transportēšanas laiks vienmēr ir strikti reglamentēts. Bez tā, transportējot šādu kravu, vienmēr tiek ievērotas sanitārās normas, kas izstrādātas priekš katras kravas kategorijas, jo kravas transportēšana ar refrižeratoriem ļauj vienmēr saglabāt nepieciešamo temperatūru. Tāpēc, pārvadājamā produkcija noteikti iziet medicinisko komisiju, bet pats refrižerators – tam ir sanitārā pase. Kompānija LATSPED veic transportēšanu ar refrižeratoriem par Krievijas teritoriju, kā arī starptautiskus pārvadājumus – atkarībā no pasūtītāja vēlmēm.

Starptautiskā transportēšanas ar refrižeratoriem ir ļoti populāra priekš sekojošām kravām:

Transportēšana ar refrižeratoru – precīzs temperatūras režīms un pieejama vērtība

Pasūtot kravas transportēšanu ar refrižeratoriem, noteikti iepriekš saskaņojiet nepieciešamo temperatūras režīmu priekš Jūsu produkcijas ar kompānijas LATSPED speciālistu, jo tā var būt ne tikai dziļa sasaldēšana, bet arī apsildīšana (piemēram, ziediem). Mūsu speciālisti noteikti ieteiks, kāds tieši refrižerators ir nepieciešams Jūsu produkcijas transportēšanai. Tapat, Jūs varēsiet iepriekš uzzināt šādas piegādes izmaksas, kas ir visvairāk pieejama Eiropā.

Pasūtot transportēšanu ar refrižeratoriem pa Krievijas teritoriju un citām valstīm, kompānijā LATSPED Jūs saņemsiet:

Veicot starptautiskus pārvadājumus ar refrižeratoriem LATSPED garantē Jums piegādi noteiktā mērķa ietvaros.

Noskaidrojiet cenas transportēšanai ar refrižeratoriem – sazinieties ar mums tūlīt pat! Pastāvīgi veicot pārvadājumus ar refrižeratoriem, mēs esam gatavi Jums piedāvāt vislabākās cenas!