Latvija
+371 634 24 380

Negabarīta
pārvadājumi

Auto
pārvadājumi

Multimodālie
pārvadājumi

Ostas
pakalpojumi

Kravas avio pārvadājumi

Kompānija LATSPED ir priecīga Jums piedāvāt profesionālus pakalpojumus kravas avio pārvadājumu jomā regulārajos pasažieru un gaisa reisos. Avio pārvadājumi noteikti ir visdārgākais transportēšanas veids, taču tajā pašā laikā – pats ātrākais un drošākais veids. Bieži vien – vienīgais iespējamais veids, ņemot vērā laika ierobežojumus.

Esot lielai pieredzei, LATSPED veic kravas piegādi ar gaisa transportu pa visu pasauli un garantē precīzu visu dalībnieku koordināciju, kuri iesaistīti transportēšanas procesā, ieskaitot aviolīnijas, muitas aģentus, noliktavas un lidostu administrāciju.

Mēs zinām aviopārvadātāju potenciālu un iespējas un esam spējīgi piedāvāt konkurētspējīgas cenas. Kompānija LATSPED izpildīja daudz negabarīta kravas transportēšanas projektus. Esot uzkrātai pieredzei šāda veida kravas transportēšanā ar sauszemes transportu, mēs pārceļam savas zināšanas arī uz aviotransportu. Analizējot kravas vietu izmērus un svaru, kā arī nosūtīšanas un saņemšanas vietas, mēs piedāvajam vislabākos multimodālus risinājumus, kombinējot avio un auto transportu.

LATSPED piedāvā: