Latvija
+371 634 24 380

Negabarīta
pārvadājumi

Auto
pārvadājumi

Multimodālie
pārvadājumi

Ostas
pakalpojumi

Negabarīta kravu transportēšana

Līdz ar parasto kravu piegādi, starptautiskajā satiksmē liela īpašu sarežģītību izraisa negabarīta kravas transportēšana vai lielgabarīta kravas transportēšana izmantojot jūras, avio un dzelzceļa satiksmi.

Negabarīta kravas transportēšana tas ir tas, ko labāk uzticēt pieredzējušām kompānijām

Kravas transportēšana ar nestandarta izmēriem ir problēma, ar kuru saskarās ne tikai lielas kompānijas, bet arī privātuzņēmēji. Tādu kravu nevar pārvest slēgtajā konteinerī vai izmantojot parastu ceļa transportu – nepieciešama pilnīgi savādāka pieeja.

Negabarīta kravas starptautiskai transportēšanai ir sava īpatnība, par cik prasa izpildīt nestandarta projektus, sākot ar pirmo soli “plānošanu” un līdz pēdējam solim “piegādei”. LATSPED ir liela pieredze, kas gūta 20 gadu laikā, sākot ar negabarīta transportēšanu ar autotransportu un beidzot ar negabarīta kravas transportēšanu ar jūras satiksmi (flat rack и brake bulk).

Ja negabarīta kravas transportēšana izmantojot jūras vai dzelzceļa transportu ir process sarežģīts un visai dārgs, tad speciālu kravas automašīnu izmantošana būtiski to vienkāršo un samazina izmaksas. Lai gūtu maksimālu labumu no šāda veida transportēšanas, nepieciešams izvēlēties optimālo maršrutu, labi nostiprināt kravu, pārbaudīt vai ceļa garumā ir kādas ceļa būves, kuras būtu nepieciešams laicīgi demontēt, kā arī saņemt visas nepieciešamās saskaņošanas. Var likties, ka ir pārāk daudz jautājumu, kuri prasa risinājumu. Bet ja uzticēt šo uzticamai loģistikas kompānijai, var neuztraukties par to visu.

LATSPED uzņemās veikt sekojošas funkcijas transportējot negabarīta kravu:

Negabarīta transportēšana ir labākais produkcijas piegādes veids no ražotāja līdz pasūtītājam

Pastāv visdažādāki negabarīta kravas veidi – tas var būt kaut kas neiedomājami milzīgs, piemēram, aerodinamiskā kamera vai astronomisko novērojumu teleskops, bet var būt arī salīdzinoši neliels, kā piemēram, dažāda diametra savā starpā sametinātas caurules. Var transportēt arī lielus un smagus transportlīdzekļus, kā piemēram, asfalta klājējs vai BelAza vai pat kara tehnika, kas piedalīsies parādē. Visas šīs negabarīta transportēšanas bieži vien tiek veiktas izmantojot kravas autotransportu. Kaut arī mūsu klienti var izvēlēties jebkuru citu variantu.

LATSPED ir pieredze negabarīta un smagsvara kravas transportēšanā dažādās jomās, kā arī pastāvīgi veic starptautiskas negabarīta transportēšanas:

Visbiežāk, negabarīta transportēšana attiecās uz kravu, viengabala konstrukciju, kuru izjaucot iztikt bez bojājumiem nav iespējams. Liela uzmanība tiek veltīta šādas kravas smaguma centra noteikšanai un tās stiprinājumam, lai nodrošinātu drošu transportēšanu. Bez tā, dažādām valstīm ir atšķirīgs tiesiskais regulējums, kas regulē doto transportēšanas veidu, un kuru jāievēro, lai veiksmīgi nogādātu kravu galapunktā. Ņemt vērā visas esošās īpatnības un nodrošināt drošu negabarīta kravas transportēšanu spēj tikai pieredzējusī kompānija, tāda kā LATSPED.

Mūsu priekšrocības:

  1. Pilna pakalpojumu klāsta izpilde, kas saistīta ar starptautisku negabarīta kravas transportēšanu bez starpniekiem (door to door), kas ekonomē kā mūsu pašu laiku, tā arī klienta laiku, veicot kontroli pār negabarīta kravas transportēšanas izpildes procesu pašiem spēkiem.
  2. LATSPED ir ES valstu likumdošanas īpašības, kas regulē negabarīta kravas transportēšanu, kā arī NVS valstu likumdošanas īpašības, kurām ir nozīmīgas atšķirības. Šīs zināšanas palīdz sniegt klientam konsultāciju, kā arī sarežģītu uzdevumu vienkāršus risinājumus veicot negabarīta un lielgabarīta kravas transportēšanu no ES valstīm uz NVS valstīm.
  3. Mēs piedāvājam Jums vairākus negabarīta kravas piegādes variantus, kas ļaus Jums minimizēt izmaksas atkarībā no uzdevuma.
  4. Esot lielai pieredzei negabarīta kravas transportēšanā, mēs garantējam Jums savu saistību kvalitatīvu izpildi.