Latvija
+371 634 24 380

Negabarīta
pārvadājumi

Auto
pārvadājumi

Multimodālie
pārvadājumi

Ostas
pakalpojumi

Negabarīta kravas transportēšana ar autotransportu

Kompānija LATSPED veic negabarīta kravas transportēšanu no ES valstīm, kā arī no Amerikas un Vidusāzijas valstīm uz NVS valstīm.

Negabarīta kravas transportēšana ar autotransportu: priekšrocības

LATSPED veic negabarīta kravas transportēšanu ar automašīnām, jo to nav iespējams transportēt ar standarta autovilcienu. Lielgabarīta kravas transportēšana ar autotransportu, kā arī negabarīta un smagsvara kravas transportēšana ir iekļauts mūsu pakalpojumu darbības jomā.

Mūsu pakalpojumu pilnais klāsts:

Izvēloties šādu transportēšanas veidu, mūsu klientu varēs novērtēt visas priekšrocības, kuras piemīt negabarīta kravas transportēšanai ar autotransportu:

  1. Daudzpusība. Imantojot kravas automašīnas ir iespējams transportēt kravu, kas atrodas visdažādākajos stāvokļos – gāzveidīgā, birstošā, šķidrā vai cietā, viss atkarīgs tikai no specializētā transporta veida esamības;
  2. Transportēšanas nepārtrauktība, nav pārslodzes. Ja nav nepieciešams vairākas reizes izkraukt-iekraut preci tās kustības laikā pēc nozīmētā maršruta, acīmredzama ir pasūtītāja līdzekļu un laika ekonomija;
  3. Ātra piegāde. Tas ir īpaši svarīgi, ja ir nepieciešams transportēt kravu ar ierobežotu derīguma termiņu, jo pateicoties transportēšanai ar autotransportu, ir iespējams to piegādāt daudz ātrāk, nekā ar vilcienu vai pa ūdeni;
  4. Preces pakāpeniska izkraušana. Preces izkraušana var tikt veikta autotransporta sekošanas maršrutā, par cik pasūtītajam var būt vairāki piegādes punkti. Diez vai kas tamlīdzīgs ir iespējams izvēloties citu transportēšanas veidu;
  5. Maršruta bezšķēršļu organizācija. Lai cik arī sarežģīts nebūtu maršruts – tieši pateicoties autotransportam var organizēt kravas piegādi uzreiz vairākiem klientiem vienā reisā.

Lelgabarīta kravas transportēšana ar autotransportu – nestandarta uzdevumu optimālais risinājums

Dažkārt, transportēt lielgabarīta kravu ar kādu citu veidu nav nekādas iespējas – vai nu pati krava prasa īpašus transportēšanas nosacījumus, vai arī tam traucē citi aspekti, piemēram, sarežģījumi ar iekraušanu-izkraušanu, birokrātiskās nianses un cits. Šajā gadījumā, lielgabarīta kravas transportēšana ar autotransportu ir labākais piegādes risinājums. Transportēt ar automašību var, piemēram, jahtas un laivas, tvaika turbīnas un gāzes katli, helikopteri, lidmašīnas un pat teleskopi. Galvenais, lai būtu piemērots transports.

Tas, ka LATSPED ir savs autoparks, ļauj veikt dažādas sarežģītības negabarīta transportēšanu ar autotransportu, ņemot vērā visas klienta prasības ar tūlītēju reakciju. Transporta loģistikas kompānija LATSPED ir gatava veikt jebkādas kravas sarežģītības transportēšanu no jebkuras pasaules malas uz NVS valstīm, kas būtiski izceļ mūsu konkurēšanas pārsvaru negabarīta kravas transportēšanā ar autotransportu.