Latvija
+371 634 24 380

Negabarīta
pārvadājumi

Auto
pārvadājumi

Multimodālie
pārvadājumi

Ostas
pakalpojumi

Negabarīta kravas jūras pārvadājumi

LATSPED veic ne tikai negabarīta kravas transportēšanu ar autotransportu, bet arī transportēšanu pa jūru, kā arī izmantojot upes satiksmi.

Transportējot pa jūru, pie negabarīta kravas tiek attiecināma krava, kas neietilpst standarta jūras konteinera kravas nodalījumā.

Negabarīta kravas transportēšanai par jūru ir tādas īpatnības, ka tai nav izmēru un svara ierobežojumu.

Ņemot vērā negabarīta transportēšanas īpatnības, kompānija LATSPED ir gatava piedāvāt sekojošus piegādes veidus jūras satiksmē:

  1. RO-RO
    pārsvarā, negabarīta spectehnikas transportēšana: traktori, kombaini, automašīnas un cita riteņu tehnika, kas neprasa iekraušanu uz kuģa ar krānu.
  2. Flat Rack
    tā ir negabarīta un smagsvara kravas transportēšana.
  3. Break Bulk Nav
    nepieciešams izmantot konteineru, krava tiek transportēta kā atsevišķa vienība un tiek iekrauta uz kuģa tilpnes. Atkarībā no kravas īpatnības dažkārt ir nepieciešams fraktēt atsevišķu kuģi, kam arī piemīt sava specifika.

Pastāv vairāki kuģu veidi, kas paredzēti kravas transportēšanai:

Bieži vien jūras negabarīta transportēšana ir tikai daļa no visa maršruta, krava tiek transportēta izmantojot uzreiz vairākus transporta veidus. Šajā gadījumā ir svarīgi, lai kravas piegādes laiks būtu precīzi aprēķināts un transporta maiņa notiktu bez kavēšanas. Ir nepieciešams arī zināt nosūtīšanas un pienākšanas ostu kapacitāti, jo kravu ir nepieciešams nogādāt maksimāli operatīvi. Visvairāk kravas tiek pārvadāts starp Eiropas un Āzijas valstīm, tāpēc jūras transportēšana ir ļoti svarīga šādu transportēšanu sastāvdaļa.

Mūsu klienti, kas nolēma veikt negabarīta jūras transportēšanu, vēršoties pie mums, saņem:

Negabarīta kravas iekraušana uz jūras kuģiem prasa nosvērtu pieeju un pastāvīgu kontroli ne tikai no kuģa kapteiņa puses, bet arī no citiem operācijas dalībniekiem. Sākotnēji, visas rīcības tiek modelētas uz datora, pēc tam tiek veiktas pakāpeniski, pie tam, visi dalībnieki komunicē savā starpā izmantojot rācijas. Tādas pašas darbības tiek veiktas pie izkraušanas.

Transporta kompānija LATSPED - pakalpojumu komplekss vienā.