Latvija
+371 634 24 380

Negabarīta
pārvadājumi

Auto
pārvadājumi

Multimodālie
pārvadājumi

Ostas
pakalpojumi

Mūsu kompānija veic multimodālus kravas starptautiskus pārvadājumus

Vēlaties nogādāt kravu no punkta A līdz punktam B, bet tam būs nepieciešams iesaistīt uzreiz vairākus transporta veidus? Tad vislabākais variants būs griezties pie uzticamas transporta kompānijas, kas spēj nodrošināt operatīvu piegādi pat vairāku lielgabarīa kravu, izmantojot multimodālu transportēšanu.

LATSPED veic multimodālus kravas pārvadājumus, lai pilnībā apmierinātu mūsu klientu prasības. Multimodālie kravas pārvadājumi ir piegādes pamatveids, gadījumā, ja krava nāk no valstīm, kas atrodas dažādos kontinentos. Šīs kravas transportēšanas veids ietver sevī piegādi ar gaisa, jūras, automašīnu un dzelzceļa transporta veidiem. Raksturīga īpatnība – multimodālo pārvadājumu organizāciju veic viens organizators, kas ir atbildīgs par kravu visos tā ceļa posmos. Pasūtītāja dalība ir minimāla.

Multimodālo kravas pārvadājumu jēdzienu biezi vien saista ar starptautiskiem pārvadājumiem no vienas valsts uz citu vai arī no kontinenta uz kontinentu. Taču to var attiecīnāt arī pie pie pārvadājumiem valsts iekšienē – gadījumā, ja teritorija ir liela, bet kravu nepieciešams nogādāt ātri.

Iespējami dažādi multimodālo pārvadājumu veidi:

Starptautiskās multimodālās transportēšanas sarežģītība ir precīza visu procesa dalībnieku rīcību saskaņošana (jūra, avio, auto), lai organizētu kravas transportēšanu bez sarežģījumiem un kavējumiem.

No pareizās transportēšanas organizācijas ir atkarīga ne tikai laika, bet arī līdzekļu ekonomija. Sākuma stadija – maršruta plānošana, kuru nepieciešams pārdomāt līdz sīkumiem. Jo kaut viena maza detaļa spej pārvērsties par laika un naudas zaudējumu. Droša logistikas kompānija kaut ko tādu nepieļaus.

Bieži vien, veicot starptautiskus multimodālus pārvadājumus, pasūtītāji saskarās ar nepatīkamu pārsteigumu, tādu kā nepareizi noformēti dokumenti. Tā rezultātā var saņemt ne tikai sodu, bet arī krava var tikt arestēta. Bet ja krava ir ātrbojīga, tad tas praktiski nozīmē tā zaudēšanu.

LATSPED uzņemas visu multimodālās transportēšanas starp organizāciju:

Vēl viens īpašs veids – multimodālie konteineru pārvadājumi, kas šodien ir populārs pateicoties tendencei pārvadāt praktiski jebkuru kravu konteineros. Šīs transportēšanas veids ir aktuāls ne tikai no valsts uz valsti, bet arī vienas valsts iekšienē. Konteineri ir viegli iekraut uz jebkura transporta veida. Transportēšana konteinerī palīdz ieekonomēt piegādes ātrumu, pārkraušanu un kravas uzglabāšanu.

Transporta loģistikas kompānija LATSPED – sarežģītās transportēsanas pamatizvēle.